top of page

so 03. 9.

|

Praha 5

Zoga Movement® Workshop

Chtěli byste pochopit princip biomechaniky a relativního pohybu mezi myofasciálními vrstvami v lidském těle? Máte chuť vyzkoušet a pocítit, jakým způsobem mužete na základě cíleného pohybu ovlivnit uložení struktur lidského těla? Pokud Vaše odpověď zní ANO, tak je tento workshop přímo pro Vás!

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Zoga Movement® Workshop

Čas a místo

03. 9. 2022 9:30 – 12:30

Praha 5, Lidická 766/1, 150 00 Praha 5-Smíchov, Česko

O události

Obsah workshopu:

Během 3 hodinového workshopu se dozvíte, co se skrývá pod názvem Zoga Movement®.

Co je principem tohoto konceptu a jak jej můžeme využít k uložením struktur lidského těla.

Podíváme se na to, jak funguje biomechanika z pohledu relativního  pohybu mezi myofasciálními vrstvami a na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak  koncept funguje v praxi, aby dosáhnout vyváženého a svobodného pohybu  lidského těla.

Připojte se k nám a zjistíte, jak zcela novým způsobem můžete  nahlížet a měnit posturální vzorce, vyvážením sil ve všech směrech,  vektorech a rovinách v souladu s zemskou gravitací.

Cílem workshopu je:

• pochopit princip biomechaniky a relativního pohybu mezi myofasciálními vrstvami v lidském těle;

• seznámit se základními principy a strategií konceptu Zoga Movement

• vyzkoušet a pocítit, jakým způsobem mužete na základě cíleného pohybu ovlivnit uložení struktur lidského těla.

Agenda:

• úvod do konceptu Zoga Movement®;

• pohybová praxe zacílená na dosažení strukturální rovnováhy v myofasciálním systému;

  • závěrečné shrnutí (dotazy).

Webinář je primárně určen pro:

fyzioterapeuty, maséry, manuální terapeuty, osteopaty, chiropraktiky,  lékaře, učitele pohybu např: jóga, pilates, metody Feldenkrais, osobní a  sportovní trenéry

Školitel:

Renata Debicka

Certifikovaná  terapeutka v práci integrace jizev a kostí se svalovou povázkou  (ScarWork®, Bonework®) podle konceptu Sharon Wheeler, osobní trenérka,  masérka a absolventka školy strukturální práce s tělem v Toruniu, díky  které jako první v České republice získala osvědčení k praktikování  Structural Bodywork podle konceptu Anatomy Trains® a Zoga Movement®.

Účastnice mnoha zahraničních školení věnovaných uvolňováním fascií  pro strukturální rovnováhu. Významou událostí byla i opakovaná účast na  pitvě lidského těla, ve vztahu zkoumání fasciální anatomie pod vedením  Todda Garcia (majitele a ředitele Laboratories of Anatomical Enlightment  inc. v USA) na lékařské fakultě v Katovicích.

Lektorka autorského konceptu Wojciecha Cackowského Zoga Movement® pro Českou republiku a autorských přednášek Fascie - Nekonečná síť a Emocionální anatomie.

Překladatelka zahraničních školení se zaměřením na strukturální práci s tělem a v neposlední řadě zakladatelka portálu Vzdělání v pohybu.

V každodenní praxi je pro ni nejdůležitější holistický přístup k člověku a ve volném čase se věnuje ilustracím lidské anatomie (více zde).

Info: www.debickabodywork.com

Sdílet událost

bottom of page