top of page

so 20. 8.

|

Praha

PRAGUE MOVEMENT SUMMIT FASCIA IN MOVEMENT AND SPORT

MOVEMT SUMMIT opět v Praze. Dva dny plné inspirace se zaměřením na sdílení nejnovějších poznatků v oblasti fascií pro pohyb a sport.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
PRAGUE MOVEMENT SUMMIT FASCIA IN MOVEMENT AND SPORT

Čas a místo

20. 8. 2022 9:00 – 21. 8. 2022 17:00

Praha

O události

PRAGUE MOVEMENT SUMMIT

MOVEMT SUMMIT opět v Praze. Dva dny plné inspirace se zaměřením na  sdílení nejnovějších poznatků v oblasti fascií pro pohyb a sport. Tato  akce je úzce spojena s knihou FASCIA IN SPORT AND MOVEMENT, kterou  připravujeme v českém překladu v naši edice MOVE LAB  Jde o druhou edici  této mezinárodně úspěšné knihy. Tato ojedinělá akce vám umožní setkat  se s některými vybranými autory této publikace - naživo nebo online.

Svět fasciálních výzkumů jde neustále kupředu a summit chce  prezentovat ty nové a podstatné informace. Prostřednictvím osobností  fasciálního světa, kteří propojují pohyb a sport. Snažili jsme se o  výběr jmen maximálně spojených s uvedenou knihou a fasciální  problematikou. A to z hlediska teorie i praxe.

Kniha FASCIA  IN SPORT and MOVEMENT

V českém překladu Fascie ve sportu a pohybu je souborem 48 kapitol od různých autorů .

WORKSHOPY

Struktura dvou dnů: každý den dvě živé prezentace/workshopy a  propojení teorie s praxí doplněné o online přednášku. Dva prezentáři -  každý cca 200min a jeden online přenos každý den - každý cca 30-45min.

Oba dny budou stát za váš čas. Ať už je vaše profese a zaměření  jakékoliv - trenér, instruktor, fyzio, lékař, učitel, amatérský nebo  profi sportovec nebo vás to prostě jen zajímá - odnesete si nové  poznatky, jiné pohledy a inspiraci, které vás obohatí jak v pracovním,  tak i osobním životě.

Sdílet událost

bottom of page